oficiální stránky obce

Ordinace MUDR Trněného bude ve Čt 15.6.2023 výjimečně otevřena ráno jen od 8,00-11,00 hodin. 

Ordinace Turnov pro akutní od 19,00-20,00.

 

Obec nabízí možnost krátkodobé, ale i dlouhodobé brigády. Zájemci o bližší informace se mohou hlásit na obecním úřadě v úřední dny pondělí od 7:17 – nebo středa od 7:17, nebo telefonicky na +420 485 177 025

Informujeme občany, že na základě veřejné internetové ankety byl vybrán film TOP GUN – Maverick. Tento film se bude promítat 30. června na místním trávníkovém hřišti po setmění, občerstvení zajištěno místním spolkem TJ Sokol Příšovice, který připravil ještě ve spolupráci s divadlem koloběžka pro děti od 17:00 zábavné divadelní představení klasické pohádky na veselo červená karkulka.

Dětská ordinace MUDr. Koškové informuje o omezené otevírací době z důvodu dovolené v červenci a srpnu a to.

5 – 6.7. jsou státní svátky a 7.7. je ordinace zavřená.

Od 24. 7 – 4. srpna také bude ordinace zavřena.

Potvrzení o zdravotní způsobilosti, potvrzení do MŠ, ZŠ a další si prosím zajistěte s předstihem.

Bližší informace o otevírací době jsou na stránkách obce www.prisovice.cz , na facebooku ordinace, vyvěšeno na ordinaci a v lékárně.

 

V pondělí 19. června proběhne svoz oranžových a žlutých pytlů. Žádáme občany, aby zavázané pytle připravily na obvyklá místa nejdéle do pondělní 8:00. Zaměstnanci obce tyto zavázané pytle svezou. Žluté a oranžové pytle jsou k vyzvednutí zdarma na obecním úřadě. 

 

Dáváme na vědomí, že proběhlo výběrového řízení na zhotovitele cyklostezky Greenway Jizera na 1 část. Vítězem se stala z třech podaných nabídek firma Stavotrans – 2,7 milionu bez DPH. Realizace proběhne do 3 měsíců po podpisu smlouvy. V současné době probíhá výběrového řízení na zhotovitele náměstíčka před místní sokolovnou, probíhá realizace zateplení mateřské školky.