oficiální stránky obce

12Omlouváme se občanům za faktickou chybu ve vánočním letáku a uvádíme na pravou míru informaci o úředních hodinách na OÚ v době vánočních svátků.

 

Informujeme občany, že naše obec ve spolupráci s obcí Svijany a Přepeře usiluje a žádá o dotaci z Programu prevence kriminality na MV ČR na vybudování kamerového systému. Dotace by měla pokrýt až 80% nákladů. Pro správnost a úplnost žádosti je nutné mít zpracovanou anketu mezi občany. Prosíme veřejnost o spolupráci a vyplnění ankteního lístku, který bude distribuován do schránek. Vyplněný lístek je možné vhodit do schránky na OÚ, předat komukoliv ze zastupitelů a nebo moderně vyplnit lístek online na stránkách obce www.prisovice.cz. Anketa je anonymní. Vážíme si Vaší spolupráce a děkujeme za účast v anketě.

 

ČEZ distribuce informuje na odstávku elektřiny dne 13. Prosince od 7:30 do 15:30. Jednotlivá čísla popisná jsou zveřejněná na stránkách obce www.prisovice.cz

 

Ve středu 14. prosince proběhne poslední veřejné zasedání obecního zastupitelstva v tomto roce. Zahájení bude v 17:00 v prostorách přísálí místní sokolovny. Na programu bude mimo jiné:

 

  1. prosince proběhne od 16:00 před místní základní školou vánoční vystoupení žáků. Veřejnost je tímto srdečně zvána.

 

Ve středu 21. prosince obec Příšovice zve seniory na vánoční zpíván za hudebního doprovodu Františka Lamače. Vánoční zpívání se uskuteční ve společenské12 místnosti domu s pečovatelskou službou od 16:00. Svařáček a teplý mošt zajistíme, přijmeme sladkost do naší kavárničky, vstupné zdarma.

 

 

Dětská ordinace MUDr. Koškové informuje o upravě ordinační doby v době Vánoc.

 

Ordinace MUDr. Trněného informuje o úpravě ordinační doby v době Vánoc.