oficiální stránky obce

Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na lahvový Máz 11% za 10,90. Akce platí od 15. prosince do 18. prosince.

 

Dike stromky

 

Informujeme občany, že naše obec ve spolupráci s obcí Svijany a Přepeře usiluje a žádá o dotaci z Programu prevence kriminality na MV ČR na vybudování kamerového systému. Dotace by měla pokrýt až 80% nákladů. Pro správnost a úplnost žádosti je nutné mít zpracovanou anketu mezi občany. Prosíme veřejnost o spolupráci a vyplnění ankteního lístku, který bude distribuován do schránek. Vyplněný lístek je možné vhodit do schránky na OÚ, předat komukoliv ze zastupitelů a nebo moderně vyplnit lístek online na stránkách obce www.prisovice.cz. Anketa je anonymní. Vážíme si Vaší spolupráce a děkujeme za účast v anketě.

 

  1. prosince proběhne od 16:00 před místní základní školou vánoční vystoupení žáků. Veřejnost je tímto srdečně zvána.

 

Ve středu 21. prosince obec Příšovice zve seniory na vánoční zpíván za hudebního doprovodu Františka Lamače. Vánoční zpívání se uskuteční ve společnské místnosti domu s pečovatelskou službou od 16:00. Svařáček a teplý mošt zajistíme, přijmeme sladkost do naší kavárničky, vstupné zdarma.

 

 

Dětská ordinace MUDr. Koškové informuje o úpravě ordinační doby v době Vánoc.

 

Ordinace MUDr. Trněného informuje o úpravě ordinační doby v době Vánoc.

 

Úřední hodiny obecního úřadu v období vánočních svátků jsou

Čtvrtek 22. prosince – 7-11

Pátek  23. prosinec – zavřeno

Středa 28.12 – 7-12

Čtvrtek 29.12 – 7-12

Pátek 30.12 – 7-12

 

Místní knihovna bude od 21 prosince do 28. prosince uzavřena. Otevřeno bude mít v pondělí 2. ledna.