oficiální stránky obce

Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na 11% svijanský Máz za 9,50, která platí od čtvrtka 11. Srpna do středy 17. Srpna.

 

Obec Svijany ve spolupráci s pivovarem Svijany zvou občany 20. Srpna na Svijanské pivobraní. Svijanské pivobraní se koná od 14:00 hodin. na hřišti ve Svijanech. Bohatý kulturní program i pro děti je zajištěný a vstupné činí 100 Kč dospělá osoba a 50 Kč senioři.

 

 

Informujeme občany, že v místním zdravotním středisku byla otevřena nová ordinace dentální hygieny paní Vutkanové. Zájemci o tuto službu se mohou objednávat na tel. čísle 739879453 nebo využít e-mailu vutkanova@dentalkaprisovice.cz. Zaváděcí otevírací doba je pouze každou středu od 7:00-17:00.

 

Obec Příšovice pořádá zájezd do divadla na Fidlovačce na divadelní představení FAMILIE. Divadelní představení se koná 29. Října. Cena vstupenky po 30% slevě činí 314 Kč, obec zajistí a hradí autobusovou dopravu. Odjezd autobusu bude 29. Října ve 12:30. Zájemci si mohou lístky zakoupit v otevírací době přímo na obecním úřadě.

 

Na základě probíhající rekonstrukce dálničního a železničního mostu ve Svijanech informujeme že 3. Záři bude částečná uzavírka silnice III.třídy/27911 (sjezd z dálnice kolem čerpací stanice Shell a KFC) a dne 4. Září bude tato silnice uzavřena úplně s objízdnou trasou přes obce Pěnčín, Svijanský Újezd a Svijany.

 

Informujeme občany, že v pondělí 15. Srpna dojde ke svozu žlutých a oranžových pytlů s vytříděným odpadem. Žádáme občany aby tyto pytle připravili na obvyklá místa do ranní 8 hodiny. Žluté a oranžové pytle jsou zdarma k vyzvednut na obecním úřadě.