oficiální stránky obce

 

Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na svijanský MÁZ za 9,50 Kč. Akce byla zahájena pondělí 13. Června a potrvá do neděle 19 června.

 

V pondělí 20. Června proběhne v naší obci sběr pytlů (žlutých, oranžových) s vytříděným odpadem. Žádáme občany, aby tyto pytle připravili  do 8 hodiny ranní, aby je zaměstnanci obce mohli svést. Nové pytle jsou k dispozici na obecním úřadě zcela zdarma.  

 

Informujeme o nově vzniklé knihobudce. Nová knihobudka byla zřízená u č.p. – 123, kde si mohou lidé půjčovat, vkládat knihy. 

 

Nohejbalový oddíl TJ Sokol Příšovice zve veřejnost tento pátek 17. Června od 17:00 na nohejbalové utkání proti soupeři SK Šmidliboys Chotyně. Zápas se odehraje na místním antukovém hřišti u sokolovny. 

 

Obec Příšovice připravuje letní posezení při promítání filmu v kině na kolečkách. Připravili jsme na stránkách obce www.prisovice.cz anketu filmů. Veřejnost si může sama vybrat jaký film by chtěla shlédnout. Anketa a možnost hlasovat bude aktivní do 17. Června. Promítání vybraného filmu proběhne na místním trávníkovém hřišti v sobotu 2. Července v 19:30 jak se setmí. Občerstvení zajištěno.

 

V pondělí 27. Června proběhne slavnostní otevření nového multifunkčního hřiště za místní základní školou. Zahájení proběhne ve 13:15 s následnými proslovy a slavnostním přestřižením pásky starostou obce. Vysoupí turnovské mažoretky ALL Stars, děti ze základní školy s ukázakou vybíjené, pro veřejnost a odvážné bude připraven skok do dálky. Všichni jste srdečně zvání.

 

Volby do obecního zastupitelstva se uskuteční 23 a 24 září. Kandidátní listiny se podávají na Městký úřad Turnov nejpozději do 19. Července do 16 hodin. Pro neávislého kandidáta je potřeba 52 podpisů a pro sdružení nezávislých kandidátů 90 podpisů podporujících kandidatutu. V naší obci bude voleno 15 zastupitelů.