oficiální stránky obce

Zemědělské družstvo Březina nad Jizerou  nabízí k prodeji 1. Června v čase od 10 – 16 hodin živé brojlery. Prodej se uskuteční v halách v Přestavlkách (navigace Hoškovice 55) a cena je 35 Kč/kg s upřednostněním platby kartou.

Místní spolek TJ Sokol Příšovice za podpory dobrovolníků a obce Příšovice Vás zvou v sobotu 4. Června na Dětský den. Akce proběhne na místním trávníkovém hřišti od 13:00. Rodiče a zejména děti se mohou těšit na zábavné hry a zážitky jako malování na tričko, malování na kamínky, dětská diskotéka s bublinama, střelba lukem a vzduchovkou, chůze na chůdách, skákání v pytli, stavba vysoké věže, navlíkání korálků, balíkový slaměný labirint. Po celou dobu je zajištěno bohaté občerstvení, párek v rohlíku, palačinky, vyhlášené langoše, točené pivo a limo.

Sbor dobrovolných hasičů Příšovice pořádá 11. června zájezd na hasičské slavnosti spojené s výstavou hasičské techniky do Litoměřic. Záloha na tuto akci je 200 Kč/osoba a zájemci se mohou hlásit u paní Dlaskové Hoření  603206222 nebo u Ladislava Koška – 724956350 , Přihlášení na tuto akci je omezené do 20. Května  

Sbor dobrovolných hasičů Příšovice oslaví 140 let výročí sboru. Oslavy spojené s hasičskou soutěží o pohár starosty SDH Příšovice proběhnou 28. Května od 14:00 na místním trávníkovém hřišti.  Pro děti je připrav skákací hrad, výstava nové i starší hasičské techniky, ukázky vyprošťování osob z vozidla, občerstvení zajištěno.

Obec Příšovice připravuje letní posezení při promítání filmu v kině na kolečkách. Připravili jsme na stránkách obce www.prisovice.cz anketu filmů. Veřejnost si může sama vybrat jaký film by chtěla shlédnout. Anketa a možnost hlasovat bude aktivní do 17. Června. Promítání vybraného filmu proběhne na místním trávníkovém hřišti v sobotu 2. Července v 19:30 jak se setmí. Občerstvení zajištěno.

Informujeme občany o probíhající rekonstrukci plynového zařízení v místní sokolovně. Vybraná byla firma Viatherm, která předložila nejvýhodnější nabídku. Předpokládaný dokončení je konec května .

Předběžně informujeme o uzavírce mostu ve Svijanech přes silnici D10 (dálnice), která bude zahájená 23. Května a potrvá do 15. Prosince. V současné době se připravují varianty objízdných tras. Rekonstrukce železničního mostu je plánovaná na jaro 2023. O výsledku a podrobnostech Vás budeme ještě informovat.