oficiální stránky obce

Pivovarská prodejna  Svijany informuje o akci na 11% svijanský Máz za 9,90. Akce potrvá do neděle 27.3.2022.

ČEZ Distribuce oznamuje, že v období od 4. do 19 dubna bude provádět odpočty elektroměrů. Žádáme o umožnění volného a bezpečného přístupu k elektroměru.

ZD Březina nad Jizerou prodává v úterý 12. Dubna od 11-16:00 hodin živé brojlery. Prodej je realizován na halách v Přestavlkách (gps souřadnice Hoškovice 55)a cena je 35 kč/kg – upřednostňuje se platba kartou.

Informace pro občany, kteří jsou ve finanční tísni spojené s růstem cen energii naleznete na stránkách obce www.prisovice.cz

Obecní úřad ve spolupráci se Spolkem divadelních ochotníků Máj 1867 Tatobity  zve veřejnost na první kulturní akci,, Divadelní kabaret plný humoru a hudby. Představení se uskuteční 25. března v místní sokolovně od 19:00. Představení není vhodné pro děti a mladistvé. Vstup je dobrovolný. Věříme v hojnou účast.

V obci probíhá rekonstrukce balkónů na objektu domov s pečovatelskou službou, dále v obci probíhají přípravné práce k chystané realizaci rozšíření parkovacích ploch u panelových domů čp. 187,188,189.

Kácení nebezpečných, suchých dřevin. Obec nabízí veřejnosti dřevní hmotu k odběru (jedná se zejména o topoly pokácené u komunikace k písečáku a borovice pokácené z oblasti sídliště). Zájemci nechť se hlásí na obecním úřadě telefonicky na čísle 485 177 025