oficiální stránky obce
  1. Přejeme občanům v novém roce pevné zdraví, hodně štěstí a každodenní optimismus. Čeká nás zajímavý rok plný radostných událostí ale také rok, kde se budeme potýkat s následky krize v energetice, stále se opakující nemocí Covid-19 a současnou inflací, která povede ač chceme nebo ne ke zvyšování cen. Přejeme hodně optimismu a úspěšný vstup do roku 2022.
  2. Informujeme občany, že stále běží soutěž o knihu obce a hrnečky. V zakoupeném kalendáři s tématikou obce  pro rok 2022 je ukryta jedna nesrovnalost. Kdo na nesrovnalost přijde a bude mít zájem soutěžit, nechť vyplní formulář o jakou nesrovnalost se jedná. Formulář je zveřejněn na stránkách obce www.prisovice.cz. Soutěžit je možné do konce měsíce ledna roku 2022.
  3. Dáváme na vědomí, že zaměstnanci obce provedou v pondělí dne 10.01.2022  svoz řádně odstrojených vánočních stromků. Prosíme občany, kteří využijí této služby, aby odstrojené stromečky shromažďovali na tyto místa: sběrné místo u potravin Pramen, sběrné místo v centru sídliště mezi paneláky č.p. 198 a č.p. 199,  sběrné místo u kontejnerového stání u č.p. 188, dále sběrná místa v částech obce Na Kovárně, u hřbitova a na Záhumení.
  4. Tuto sobotu dne 08.01.2022 bude možné odložit velkoobjemový odpad či stavební suť do místního sběrného dvora. Dvůr je k dispozici od 9:00 do 11:00 hodin po předchozím zavolání na telefonním čísle: 725 061 703.
  5. KFC Příšovice stále nabírá pracovníky do své nově otevřené restaurace na hlavní pracovní poměr i brigádu. Práce je vhodná pro všechny. Nabízíme stabilní zaměstnání, úžasný tým lidí a skvělé zaměstnanecké výhody. Více informací na telefonním čísle 721947949, na emailové adrese lenka.vondrakova@amrest.eu nebo přímo na provozovně.