oficiální stránky obce

Pivovarská prodejna ve Svijanech dává na vědomí o probíhající akci na 11% svijanský Máz za 10,90, která trvá do 25. Listopadu.

15. listopadu se v naší obci uskuteční sběr nebezpečných složek komunálního odpadu. Sběr se uskuteční opět na prostranství před místní sokolovnou v čase 13:30 až 13:45. 

Informujeme, že v naší obci stále probíhá výstavba nového multifunkčního hřiště za místní základní školou. V této oblasti může být omezen provoz na pozemní komunikaci. Dále probíhá rekonstrukce balkonů na domě s pečovatelskou službou. Provoz v této oblasti není omezen vyjma platícího zákazu vstupu do budovy. Stavební práce probíhají z vnějších prostor a měly by být dokončeny na konci roku.

Blíží se čas Vánoční a s ním spojené slavnostní rozsvícení Vánočního stromečku. Rada obce se rozhodla tuto veřejnou slavnostní událost neuspořádat z důvodu vládních opatření a panující situace. O tuto událost nechceme občany připravit a proto informujeme, že vánoční výzdoba proběhne v posledním listopadovém týdnu a v pátek 27. Listopadu dojde k rozsvícením stromečku.

Informujeme občany, že v místní mateřské školce je od dnešního dne do konce týdne obnoven provoz jen omezeně na jednu třídu. Více informací naleznete na stránkách školky www. msprisovice.cz