oficiální stránky obce
  1. V neděli dne 15.11.2020 se v naší obci uskuteční sběr nebezpečných složek komunálního odpadu. Sběr se uskuteční opět na prostranství před místní sokolovnou v čase 13:30 až 13:45 hodin. Vše, co můžete odevzdat naleznete na letáku.
  2. Dáváme na vědomí, že dnešním dnem byla zahájena rekonstrukce balkonů na Domě s pečovatelskou službou v Příšovicích. Provoz v této oblasti není omezen, vyjma platícího zákazu vstupu do budovy. Stavební práce probíhají z vnějších prostor a měly by být dokončeny na konci tohoto roku.
  3. V naší obci stále probíhá také výstavba nového multifunkčního hřiště za místní základní školou. V této oblasti může být omezen provoz na pozemní komunikaci.
  4. Blíží se čas Vánoc a s tím spojené slavnostní Rozsvěcení vánočního stromečku.  Rada obce se rozhodla tuto veřejnou slavnostní událost nepořádat z důvodu platných vládních nařízení a stávající epidemiologické situace. Vánoční výzdoba stromečku proběhne v posledním listopadovém týdnu a v pátek dne 27.11.2020 dojde k jeho rozsvícení.
  5.  Informujeme občany, že místní mateřská školka je stále uzavřená z důvodu výskytu onemocnění Covid-19. O jejím znovuotevření Vás budeme informovat nebo bude informace zveřejněna na stránkách školky www.msprisovice.cz.