oficiální stránky obce
  1. Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje, že stále probíhá akce na 11% svijanský Máz za 8,90 Kč, která potrvá až do neděle dne 18.10.2020.
  2. Obecní úřad Příšovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka údržby obce. Platové zařazení 4. třídy dle zákoníku práce a nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Předpokladem je občan ČR, dosažení 18 let, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, řidičský průkaz skupiny B. Pracovní poměr by se uzavíral na dobu neurčitou se zkušební lhůtou 3 měsíců, úvazek trvalý nebo dle dohody s termínem nástupu 01.11.2020. Prosíme zájemce aby zaslali svůj strukturovaný životopis na e-mail prisovice@email.cz nebo na adresu OÚ Příšovice, Příšovice 60. Přihlášky je možné zasílat do 20.10.2020. Více informací Vám podá starosta obce na tel. č.: 602 112 037.
  3. Chceme poděkovat občanům za zodpovědné třídění odpadů, které vede ke zlepšení odpadového hospodářství v obci. I přes veškerou snahu občanů, chci apelovat na důkladnější sešlapávaní a rozkládání kartonových krabic či PET lahví. Kontejnery s komoditou PET láhve a papír budou vyvezeny tento čtvrtek dne 15.10.2020. V pondělí dne 19.10.2020 budou zaměstnanci obce svážet pytle s vytříděným plastem a tetrapakem.
  4. Informujeme občany, že se stále v naší obci vyskytuje nejeden případ viru Covid-19. Za pozitivní zprávu můžeme brát to, že vývoj nákazy stagnuje. Prosím mějme na paměti všechna vydaná vládní opatření. Dodržujme je, ať je nám to více či méně příjemné. V naší obci platí zákaz návštěv v Domě s pečovatelskou službou, zákaz provozování volnočasových aktivit ve sportovní hale za základní školou a v místní sokolovně a samozřejmě platí vládní nařízení, které lze najít na stránkách www.vlada.cz a na stránkách www.mzcr.cz.
  5. Po dobu nouzového stavu je možné místní úřad navštívit pouze v nezbytně nutných případech a to nově v upravenou dobu pro veřejnost. V pondělí v čase od 7:00 do 12:00 hodin a ve středu v čase od 12:00 do 17:00 hodin.
  6. Informujeme občany, že byla zahájená výstavba nového multifunkčního hřiště za místní základní školou, která je dotačně financována z Ministerstva pro místní rozvoj. Dokončení prací je plánováno do konce listopadu, do té doby je možný omezený provoz v této oblasti.