oficiální stránky obce
  1. Informujeme občany že od pondělí dne 10.08.2020 až do prosince tohoto roku by měla probíhat rekonstrukce mostu přes náhon u řeky Jizery v Přepeřích a to za úplné uzavírky silnice č. III/27915. Bližší informace k výlukovým jízdním řádům naleznete na  www.iidol.cz v sekci aktuality.
  2. ZD Březina nad Jizerou nabízí k prodeji živé brojlery. Prodej se uskuteční zítra dne 11.08.2020 od 11:00 do 16:00 hodin v halách v Březině. Cena je stanovena na 30 Kč/kg živého brojlera a upřednostňuje se platba kartou.
  3. Obec Příšovice ve spolupráci s místními spolky (Sbor dobrovolných hasičů Příšovice a TJ Sokol Příšovice) zve spoluobčany za letní kulturou. V sobotu dne 15.08.2020 se uskuteční na místním trávníkovém hřišti piknikové letní kino na kolečkách, kde se bude promítat film 3Bobule. Občerstvení je zajištěno. Vstupné na osobu činí pouhých 50,– Kč a doporučeno je vzít si deku na sezení s sebou.
  4. Obecní úřad Příšovice nechal opětovně udělat mikrobiologický rozbor vody ve studánce. Informujeme, že výsledek rozboru nevyhovuje příslušné legislativě – obsahuje vyšší hodnotu koliformních bakterii. Nedoporučuje se vodu užívat ke konzumaci. 
  5. Informujeme občany, že na přelomu srpna a září dojde v naší obci k rekonstrukci dešťové kanalizace a to v oblasti od kovárny směrem dolů Na Závodí a dále pak od rybníka směrem Na Závodí.