oficiální stránky obce
  1. Informujeme vás, že provoz obecního úřadu je v dané době omezen. Úřední hodiny pro veřejnost jsou pouze v pondělí od 08:00 – 11:00 hodin a ve středu v době od 11.00 – 14.00 hodin. Vyřizují se pouze nezbytně nutné záležitosti. Platby v hotovosti nepřijímáme. Všechny poplatky bude možné uhradit, až se daná situace uklidní, jejich splatnost se odkládá bez sankcí do termínu 30.06.2020.
  2. Krizový štáb Libereckého kraje přijal další opatření v souvislosti s výskytem koronaviru, lidé nesmí vstupovat do veřejných prostředků, budov a na veřejné prostranství bez ochranných pomůcek. Nošení roušek a ústenek mimo vaše domovy je důležité. Prosíme občany, aby se na veřejnosti pohybovali pouze v nezbytně nutném případě. Celorepubliková povinnost chodit na veřejnosti jen se zakrytým nosem a ústy (respirátorem, rouškou či šátkem) začne platit o  dnešní půlnoci ze středy na čtvrtek.
  3. Obecní úřad má omezené množství roušek, které po telefonické žádosti doručíme k vám domů. Myslete prosím na to, že množství je omezené. Prozatím dodáme pouze 1 roušku na domácnost na základě vaší žádosti. Pokud máte někdo roušky vlastí, respektujte prosím, že k dispozici je opravdu jen omezený počet a ponechte tyto roušky z obce potřebným.
  4. Apelujeme na seniory, aby minimalizovali svůj pohyb mimo domov. Obecní úřad nabízí pomoc při zajištění nákupu potravin, léků osobám osamělým a starším 65 let. Objednávky bude úřad přijímat vždy v pracovních dnech do 10:00 hodiny ranní na tel. 485 177 025.
  5. Pokud budete potřebovat pytle na plasty či tetrapaky, stačí jen zavolat na OÚ a pracovníci obce, Vám je doručí domů.