oficiální stránky obce
  1. Oznamujeme Vám, že z důvodu mimořádné provozní havárie na vodovodním zařízení došlo, nebo může dojít k přerušení dodávky pitné vody a to dnes do 18:00 hodin. V případě dotazů se obraťte na infolinku SČVK 601 267 267.
  2. Nabádáme občany k důkladnější hygieně v rámci prevence v souvislosti s vývojem onemocnění COVID-19, prosím o zodpovědný přístup k dané situaci. Občané, kteří se vrátili z rizikových zahraničních oblastí mají povinnost navštívit svého praktického lékaře.
  3. Sdělujeme mimořádné opatřené vydané ministerstvem zdravotnictví v podobě zákazu všech divadelních, hudebních, kulturních, sportovních, tanečních akcí, slavností, trhů  a jiných akcí tomu podobným s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob a to do odvolání. Došlo také k uzavření škol, je vydaný zákaz přítomnosti žáků a studentů na základních, středních, VOŠ, VŠ do odvolání. Pro rodiče dětí do 10 let, kterých se uzavření škol týká je možnost získat tiskopis/ žádost o ošetřovné. Tiskopis/žádost obdržíte ve školách  a nebo je možné ho stáhnout na stránkách OSSZ.
  4. Na základě vydaného opatření se tímto ruší akce v měsíci březen. Jedná se o Velikonoční dílny pro děti a vystoupení kapel Seven, Luboš Odháněl a W.I.X..
  5.  Upozorňujeme občany, že na hřbitově poklesla hladina vody ve studni, tímto je pumpa nefunkční. K údržbě zeleně je potřeba si donést vodu vlastní.