oficiální stránky obce
  1. TJ Sokol Příšovice zve všechny děti  a rodiče na sportovní dětský den, který se uskuteční v sobotu dne 02.06.2018. Sejdeme se na trávníkovém hřišti v Příšovicích ve 13:00 hodin. Čeká Vás odpoledne plné her a soutěží – ukázka výcviku psů, taneční ukázka psů, míčové hry se psy, skákací hrad apod. Bohaté občerstvení zajištěno – langoše, hranolky, párky a limonáda.
  2. Upozornění pro chovatele králíků. Očkování králíků proti moru a myxomatóze se uskuteční v úterý dne 29. 05.2018 v odpoledních hodinách. Počet králíků k očkování nahlaste na OÚ do pondělí  dne 28.05.2018 do 15:00 hodin. Děkujeme za spolupráci.
  3. Oznamujeme Vám, že pivovarská prodejna ve Svijanech má jedenáctistupňové lahvové pivo Svijanský máz za cenu 8,90 Kč a to od pondělí dne 28.05.2018 do neděle dne 03.06.2018.
  4. V sobotu dne 09.06.2018 Vás zve SDH Příšovice na hasičskou soutěž  – PODKOZÁKOVSKÁ LIGA.  Uskuteční se na trávníkovém hřišti v Příšovicích. Začátek je ve 14:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni, občerstvení je zajištěno.
  5. TJ Sokol Příšovice Vás zve v sobotu dne 09.06.2018 na antukové hřiště u sokolovny, kde bude sehrán nohejbalový zápas TJ Sokol Příšovice a TJ Spartak Čelákovice B. Začátek zápasu je v 10:00 hodin. Přijďte fandit našim hráčům.
  6. S předstihem Vám oznamujeme, že v neděli dne 24.06.2018 proběhne v naší obci sběr nebezpečných složek komunálního odpadu. Pojízdná sběrna přijede ve 13:30 hodin na prostranství před sokolovnu. Přijímány budou následující nebezpečné složky komunálních odpadů: obaly obsahující zbytky nebezpečných látek, včetně olejových filtrů; oleje a tuky; absorpční činidla /znečištěný textilní materiál/; barvy, lepidla a pryskyřice; rozpouštědla; kyseliny; zásady /hydroxid/; nepoužitá léčiva; pesticidy /hnojiva/; akumulátory, baterie, články a zářivky. POZOR – vše musí být řádně označeno v uzavřených obalech a objemu a množství odpovídající provozu běžné domácnosti. NEBUDE  přijímáno  následující  – ELEKTRO – lednice, mrazící boxy,  televize, mikrovlnné trouby , počítače, tiskárny apod. STAVEBNÍ ODPAD – včetně eternitu, azbestu, asfaltu, omítek,lepidel, směsí apod. a nebezpečné odpady vznikající při podnikatelské činnosti. Odpady musí být předány osobně občany. Odpad, který nebude předán přímo občany nebo zástupcem obce a bude na stanoviště umístěn před příjezdem mobilní sběrny nebo po jejím odjezdu, nebude odvezen.
  7. Upozorňujeme občany, že podomní prodej je v naší obci zakázán.  V případě návštěvy a kontaktování Vás cizí osobou na Vašem pozemku, volejte Policii ČR.